| LOVEisLOVE a întrebat:

Hello worried De cel putin 2 luni. ma simt extrem de prost si de rau, Pretenii incep sai pierd unul cate unul, Spun lucrurii pe care pe urma le regret mai pe inteles ma cert cu toata lumea, Am ramas atat de singura incat plang mereu sad a inceput sa ma doare la inima si sa mi se taie respiratiaa cateodata crying Ma stresez enorm sigh Nu ma mai inteleg eu pe mine! Ce se intamplaa? De ce mi se intampla toate acestea crying?broken heart crying Ajutati-ma si pe mine va rog frumoss ca nu mai rezist sa indur atata mie teama sa nu cedez psihic!sigh

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Analizeaza situatia, de ce ii pierzi? De ce nu iti pui intrebarea asta? Incearca sa pui problema si asa, in curand iti vei da seama ce ai facut... Succes! happy

| mihaelaa18 a răspuns:

Buna:*pai din ce ai spus tu mai sus este clar ca in adancu inimi tale esti trista.Si mie mi sa mai intamplat asa ca tine dar mi-am revenit cu timpu, mi-am dat seama ca nu este bine ceea ce fac si ca le fac rau si celor din jurul meu.Astazi pot sa spun ca numai sunt asa, m-am schimbat.Acelasi sfat ca al meu ai putea sa il urmezi si tu pentru ca iti va prinde bine.Ai putea incerca sa sa vorbesti cu unul din parinti sau cu vreun prieten apropiat sa ii spui ce ai pe suflet, sa te descarci pentru ca iti va prinde bine si nu vei mai avea starea pe care o ai acum.La inceput poate ca ti se va parea cam greu te vei obisnui.BAfta:X

| briana a răspuns:

Calneazate e una din crizele adolescentine prin care trecem cu toti mai de vreme sau mai tarziu. Daca te relaxezi si nu te mai gandesti ca te-ai certat cu prietenii vei vedea ca totul va reveni la normal. Fa tu primul pas catre mai bine si sunati prietenii spune-le ca iti pare rau si ca vrei sa fie totul ca inainte. Spune ca de ceva timp nu te simimti bine si ca nu sti ce se intampla cu tine ca ai nevoie de ajutorul lor si sigur vei primi a 2 a sansa.

| Bubu9110 a răspuns:

Buna!
Incearca sa te calmezi!
Nu te mai stresa atat!

| LoveBlind a răspuns:

De ce te porti asa cu ei...sunai vorbeste cu ei si incearca sa iti dai seama de problema spune-le ce te deranjeaza la ei. roga-i sa va impacatzi eu iti urez MULT NOROC!kiss