| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
Stateam si ma gandeam ca au trecut 11ani de cand mi-am inceput viata sexuala si nu imi mai amintesc totul chiar in detaliu, dar citind unele intrebari ale voastre, imi mai amintesc cate ceva.
La voi cum a fost prima experienta?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cam nașpa. Nici nu vreau să spun...
Mai ales că acum 40 de ani nici nu erau multe surse de informare corectă, ca acum. A durat o vreme apoi până am realizat „cu ce se mănâncă", dar mai ales CUM.

| Emilian65 a răspuns:

Prima experienta sexuala a fost o de neuitat.

| sofisis a răspuns:

Scurt si la obiect laughing)

| vocea a răspuns:

A fost mai greu la prima exprerienta dar interesant, aveam 16 ani, eram virgin ea virgina, mi0a luat cateva zile sa reusesc sa o penetrez fiindca nu stiam ca trebuie sa fie umeda laughing
A fost foarte romantic, la tine cum a fost?

| HazelEyes77 a răspuns:

N as putea spune ca a fost ceva wow. E si normal sa fie asa pana la urma e prima data ai emotii, esti crispat, incordat apoi mai resimti si durere si discomfort. Sincer am fost putin dezamagita si frustrata fiindca imi imaginasem ceva mult mai romantic asa ca in filmele siropoase americane. Nu mi au placut primele dati deoarece ma durea. Abia dupa ceva timp m-am putut bucura cu adevarat de momentele intime din viata de cuplu.