| SecretLover10 a întrebat:

Hello, sunt indragostit de o fata de la mine din cls.(a v-a), cum fac sa ii dovedesc ca o iubesc cu adevarat? avand in vedere ce e cam timida iar ea mi-a spus ca ma iubeste

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci in fata ei si ii explici ca o iubesti si o iei de mana o mangai etc.

| gigiro a răspuns:

Chiar iubire,nu e,dar e clar ca-ti place foarte mult de ea. Pentru ca e prima ta dragoste,pe care nu o vei uita niciodata, trebuie sa fie ceva deosebit, ca si fata pe care o iubesti.Dovedeste-i prin cuvinte si fapte. Nu vorbesti cu alte fete,o inviti la plimbare,o conduci acasa,o ajuti la teme sau ii ceri ajutorul, ii spui mereu ca e cea mai frumoasa, cea mai.si principalul, ca nu vrei sa mai auzi de alte fete.

| Adinuzza1 a răspuns:

Timiditate.
vorbeste cat mai mult posibil cu ea. cominucarea si arata-i ca te intereseaza si tii cu adevarat la ea
acorda-i atentia ta!
succes
funda tongue

| Cristinne_3572 a răspuns:

Trebuie sa ii acorzi atentie mai multa,sa fii amabil cu ea,sa ii arati ca esti de partea ei si sa o sustii cind are nevoie(tinind cont de faptul ca e timida) o poti invita la o plimbarica(dar sa fii singur, sa nu iti iei un prieten drept "bodyguard")si daca tu nu esti chiar timid o poti provoca si pe ea la discutii, ar trebui sa se obisnuiasca.si apropo sa nu permiti colegilor(de exemplu)sa faca haz pe seama ei.