| TuttiFruti a întrebat:

Hello TPU! As vrea sa le faca eu la fete niste martisoare dar nu stiu cum si din ce. ajutati-ma plz love struck
Fundita`love struck + vot`kiss
Scuzati categoria dar este cea mai accesata.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Mici brose cu pietricele colerate si in forma de flori sau fluturasi.Am vazut prin oras asa ceva si mi s-au parut interesante.
P.S. Nu sunt scumpe, doar 3 lei...

| TuttiFruti explică:

Ellssa nu e vorba de bani eu vreau sa fac ceva din mana mea big grin tongue

| mihaela76 a răspuns:

Uite cum am confecționat noi mărțișoare din carton: https://www.youtube.com/watch?v=_4InXYa4Kco&t=9s

| alice9467 a răspuns:

Poti folosi diverse accesorii ce le gasesti on line. de exemplu pe www.martisoare-shop.ro