| Myzteryozo a întrebat:

Hello TPU!
Asta este o intrebare pentru fete!
In caz ca un baiat va place ce preferati :
-sa nu va spuna
-sa va spuna
-sa va dea indicii
-sa va dea indicii clare

9 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Eu prefer sa nu mi se spuna, dar sa dea de inteles. Prefer sa ma caute, sa vorbim, sa fie interesat de mine, si mai apoi sa iesim, si restul vine de la sine laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pot sa incerc?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Depinde,daca si eu il plac prefer a 2a variant, daca nu-l plac prefer prima sau a 3a variantlaughing

| Myzteryozo explică (pentru Cristinaaa57):

Si el cum ar trebui sa stie? big grin

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru Myzteryozo):

Ce sa stie?happydaca-l plac sau nu?

| Myzteryozo explică (pentru Cristinaaa57):

Da

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru Myzteryozo):

Pai...il caut, de fiecare data cand sunt cu acea persoana ma simt bine in preajma ei, zambesc etc.

| Kettolix a răspuns:

Sa-mi spuna sau sa-mi dea indicii clare. Oricum cam stiu baietii ca eu nu-s de aia cu relatiile, dar prefer uneori sa-mi dea indicii clare, pentru ca eu sa-mi dau seama dar el sa creda ca nu. Stiti voiwinking

| Betrix a răspuns:

Vreau sa imi dea apropouri subtile si mici indici si pe urma sa ma faca confuza si pe urma niste indici clare si apoi eu sa ma prefact ca nu inteleg ca sa il provoc sa mi-o spuna... sunt mai complicata.