| VladAnonim a întrebat:

Hello TPU... la ce se folosesc tuburile alea de Durex? Sunt sprayuri? Fundaa

Răspuns Câştigător
| LeeMinHo00 a răspuns:

E lubrefiant, pentru ca placerea sa fie mai intensa.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tuburile respective contin fie un lubrifiant, fie geluri pentru masaj in zona intima.
Au diferite arome si sunt folosite pentru imbunatatirea vietii sexuale a cuplurilor.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sunt atat lubrifiante pentru actul sexual, cat si pentru masaj general si al zonei genitale, in faza de preludiu, sau doar masaj de relaxare, daca nu vrea sex pe moment, daca stii sa o masezi incet, cu blandete, poate sa si vrea, dupa ceva timp.

| neutrino a răspuns:

Unele tuburi contin lubrefiante cu diverse arome.

| Happyjump a răspuns:

Sunt lubrefiante, copile

| SebastianCMT a răspuns:

Sunt lubrifiante, cu diferite mirosuri, alte chestii, daca iti doresti sa folosesti indicat este sa folosesti cele pe baza de apa! Dar la anii tai nu ai nevoie de asa ceva, decat daca e prea stramta laughing

| Sl1pKnoT a răspuns:

Lubrifiant dragul meu, lubrifiant. Nu se baga in gura.

| Sergiu72 a răspuns:

Sunt lubrefiante pentru sex.