| lover6990 a întrebat:

Hello TPU! sunt nou pe site si nu prea stiu ce trebuie sa fac! Dar am si eu o intrebare happy : ieri am facut sex cu prietena mea, si astazi am inceput sa am mancarimi in capul... penisului x_x! Puteti sa-mi spuneti de ce? Baitza am facut imediat dupa ce am terminat deci nu cred ca este de la nespalare! kiss si merci in avans

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate sa fi luat ceva,preferabil sa mergi la medic daca mancarimea continua, sa nu fie o dermatita de contact sau altceva mai rau.
Si foloseste prezervativul, intotdeauna!

| niki a răspuns:

Poate ea nu era epilata recent si te-a iritat unpicut! daca nu trece, mergi la doctor!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

In cel mai rau caz are vreo boala.nu stiu

| calin1993 a răspuns:

Si eu am patit-o si dupa cateva zile mi-a trecut deci mai asteapta o zi doua si daca e tot asa mergi la doctorwinking