| BabyThisIsMe a întrebat:

Hello!
Un baiat pe care l-am intalnit o singura data m-a pus la close friends pe Instagram, imi da like/love la tot ce postez si imi si raspunde la story-uri.
Ar trebui sa iau asta ca un semn indirect ca ma place? Sau sa nu bag in seama?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nah,poate pur si simplu nu are ceva mai bun de facut si da inimi pe insta. Nu iti face sperante false.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Ii place de tine da i mesaj vrea sa ti o pună

| Sexlogulthau69 a răspuns:

Baiatul incearca sa se bage in seama cu tine, ti as sugera sa ii oferi o sansa si sa incepeti sa discutati.