| XenofX a întrebat:

Hellooo TPU happy
Am o intrebare. mai mult pentru baieti :
Daca v-ati intreba prietena daca mai este VIRGINA, iar aceasta v'ar raspunde ca NU
A'ti intreba cu cine si aceasta ar raspunde ca, singura s-a...
ati rade?
sau spuneti cum ati proceda
funda cele mai tari raspunsuri happy

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

As rade ca nu are cum sa se dexvirgineze singurarolling on the floor

| Narcis2007 a răspuns:

Fata il va minti aiurea pe prietenul ei ca nu mai este virgina...

| Narcis2007 a răspuns:

Daca acea fata vrea neaparat sa nu mai fie virgina asta e...

| together4ever a răspuns:

Nu are cum sa se dezvirgineze fata singura. Isi poate rupe himenul doar, aceasta nu inseamna neaparat ca nu mai este virgina. Se dezvirgineaza atunci cind intretine relarii sexuale (fie ca se rupe himenul sau fie ca nu )

| together4ever a răspuns:

@princes LIA ce conteaza jucariile? cu alea isi rupe himenul da nu se dezvirgineaza

| RedGhost a răspuns:

As rade laughing

| XenofX explică:

Pentru >together4ever< are cum mai ca jucariile alea happy is la fel ca penusul unui baiat big grin
happy
te'ai prins

| Marcus13 a răspuns:

Nu chiar nu as intrebao deoarece este ceva intim...un lucru care ti se intampla doar odatta in viata...in cazul in care sar dezvirgina singura nu mi sar parea foarte ciudat deoarece stiu ca tentatia sexuala e foarte mare indiferent de varsta

| Bogzy_2162 a răspuns:

Ca s-a dezvirginat singura? pai... nu stiu...unele fete poate nu pot sa se abtina sa faca asta si nu cred ca e de ras neaparat. oricum o fata nu ti-ar da raspunsurile alea decat daca esti logodnicu ei sau chestii de genu' asta. fetele nu spun orice baietilor.winking

| cristian_9631 a răspuns:

As rade
si as continua ue cu ea