| anonim_4396 a întrebat:

Heloo.
Vazand ca peste tot scrie ca marimea nu conteaza si blablabla vin cu urmatoarea intrebare adresata fetelor : Voi ce marime preferati (la partener ). sa raspunda doar cine stie despre ce este vorba ( exclus kinderii 12-16 ani )

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Stii cum se zice? nu conteaza marimea, da nici nu strica! asta-i exact ca si aspectul! nu conteaza cum arata da sa fie un pic dragut/a

| KaRa23S a răspuns:

Sincer sa nu fie cu mai mult de 2-3 ani mai mic si cu mai mult de 15 ani mai mare pentru ca pana si in dragoste exista limite. Sunt aproape sigura ca nici o femeie nu ar sta cu un barbat care ar putea sa-i fie parinte din dragoste, iar ca o femeie sa aiba un barbat mult mai mic decat ea, ar suna ciudat, o femeie maturizandu-se si imbatranind mai repede ( din punctul meu de vedere). Sper ca prin acest raspuns nu am jignit pe nimeni.

| franaru a răspuns:

Sa iasa pe gat

| AndreeaPucca a răspuns:

Pentru un "sex bun" contează mărimea dar cum o femeie poate fi satisfăcută şi cu 2 degete, un cunnlingus sau simpla stimulare a clitorisului, o poţi satisface şi cu "o mărime mai mică"

| Estera123 a răspuns:

O 'marime' prea mica nu te va satisface, iar o 'marime' prea mare va fi o problema. O marime normala intre 13-14 si 20 cred ca este foarte ok (ca tot ai intrebat).

| AndreeaPucca a răspuns (pentru Estera123):

Mărimea normală este 17-18
dacă e 20, deja a făcut prea mult laba happy

| rtvskyline a răspuns:

happy daca stii cum sa "o folosesti", marimea nu conteazaP

| fayreh a răspuns:

Pai vezi tu, femeile clasifica penisurile astfel: mic, foarte mic si "ce-i aia?!", mare, foarte mare si normal.

| maliskka a răspuns:

Cu cit mai mare cu atit mai bine, patrunde mai adinc, simti mai profund, pe mine ma multumeste iubitul meu sot

| scrucy a răspuns:

De la 18 cm in sus laughing.Cu cat mai mare cu atat mai bn..cine zice ca marimea nu conteaza nu a avut parte de un partener dotat..parerea mea...altfel nu ar mai abera...si hai sa nu comparam un penetrat cu degetele ..ca alea le misti pe acolo unde si cum vrei tu vrei tu..pe cand penisul nu..de aceea sa fie mare sa compenseze tongue