| Sammy609 a întrebat:

Help! A trecut cineva prin experiența,, ciclu peste sarcina,,?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Traiesti cu impresia ca niste persoane de regula lipsite chiar si de cele mai elementare cunostinte medicale de specialitate, vor reusi sa-ti ofere raspunsuri care sa fie mai bune, mai corecta sau mai autorizate decat raspunsurile care au fost specificate de medicii obstetricieni-ginecologi in raspunsurile lor prezentate in cealata intrebare de-a ta care se refera la exact aceeasi problema? big grin