| Andreiu68 a întrebat:

Help! Am ocazia sa imi fac o iubita pentru prima data, dar imi e ceva ciudat. Adica eu pana acum nu am mai avut o iubita, desi am 20 de ani. Imi vine ciudat ca nu stiu cum sa ma comport, nu stiu sa sarut si imi e treama ca am sa gresesc la asta si cine stie va rade. Eu sunt si un tip mai timid. Adica am ocazia sa imi fac iubita,dar parca ceva spune lasa relatia nu stiu sa sarut, sa fac aia aia aia, o sa imi fac o relatie cand sunt mai pregatit, cred ca merit o fata mai buna. Ce ramene de facut? Ceva sfaturi?

Răspuns Apreciat de Editori
| devilshelp a răspuns:

Baga-te, n-ai nimic de pierdut. Mai devreme sau mai tarziu tot se va intampla. Daca fata te lasa din cauza ca nu stii sa saruti atunci nici nu te merita de la inceput. Recunosc ca primul sarut poate ca va fi jenant, dar de la al 3-lea deja iti vin chestiile automat, n-ai de ce sa iti faci griji. La comportament trebuie doar sa te comporti frumos cu ea, nu e mare lucru. Nu grabi lucrurile si nu ii spune prea repede "Te iubesc". Totul e natural si nu ar trebui sa te streseze, dimpotriva, ar trebui sa te bucure. Succes si sa va tina! happy

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-i nainte, vezi ce iese, odată și odată trebuie să faci pasul ăsta, nu?

| Eduard196 a răspuns:

Baga-te odata daca ai ocazia? Ce e cu intrebarile astea? Daca ai ocazia si iti place tipa ataca fara sa mai gandesti. Daca in loc sa stai si sa gandesti ai actiona ai avea ce vrei. Dar te blochezi in ganduri. Asa ca baga-te

| 90210 a răspuns:

Eu n-am avut prieten pana la 23 de ani. Crede-ma ca aveam aceleasi temeri. Ma gandeam ca nu stiu sa sarut, ca va rade de mine, imi imaginam tot felul de lucruri, dar n-a fost asa. Trebuie sa incepi de undeva. Bafta

| asdf2kpower a răspuns:

Un pahar de wisky si o imbarbatare in oglinda inainte de intalnirea cu tipa aia. O sa te ajute.

| EnjoyLife69 a răspuns:

Broo mai bine ii zici direct chestia asta laughing ti se pare aiurea sa faci asta dar vei obs ca te vei simtii mai in largul tau dupa