| forever4you a întrebat:

HELP! Ce sa fac? Deci un baiat vrea sa fie impreuna cu mine si m-a intrebat de vreo 5 ori dar eu ii spun mereu nu...si toti prietenii lui imi spun ca sufera si ca el este cu adevarat indragostit de mine si din cate am inteles de Mos Neculai vrea ca sa imi faca un cadou adica un parfum de la avon care mie imi place foarte mult dar el face asta doar ca eu sa accept si eu nu vreau sa fiu impreuna cu el si daca va ajunge sa imi cumpere parfumul ala tot nu am sa-i spun si eu nu stiu ce sa ma fac pentru ca eu chiar nu vreau sa fiu impreuna cu el! va rog ajutatima...nu vreau sa ii mai ranesc sentimentelecryingfundoi

Răspuns Câştigător
| cristinaandreea_5154 a răspuns:

:O:O:O:O moamaaaaa deci in aceeasi situatie sunt si eu acum:O :-s. Nici eu nu stiu ce sa fac... Dar eu i-am spus ca nu e genu` meu de baiat si nu vreau sa il fac sa mai sufere atat pentru mine. Daca tie nu iti place de el ii spui pur si simplu ca nu iti place de el pentru ca nu e genul tau de baiat pe care il vrei tu. poate va intelege si va incerca sa te uite... E km nasoala si situatia lui. O sa-i fie km greu, dar asta e. Multa bafta si sper ca te-am ajutat:* >big grin

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Asa sunt si eu.si nu stiu ce sa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vb cu el dar sa fiti doar voi 2 si sa vezi cam ce are el in cap.si pana la urma ce te impiedica de fapt pe tine sa fii cu el?

| alex_7631 a răspuns:

Daca lui ii place de tine ii normal sa se comporte asa, iti recomand sa il iei usor sa ii vorbesti calm si sa ii spui care-i situatia adica sa il faci sa inteleaga ca tie nu iti place de el, spune-i de ex:esti un tip super, amuzant(tu stii mai bine cum e el, eu am dat un exemplu)dar nu esti genul meu, nu vad nici un viitor in realatia noastra, chiar imi pare rau, putem sa fim prieteni daca vrei...
chestii din astea daca vrei sa nu ii ranesti sentimentele