| BybyBlondina a întrebat:

Help! Imi place de un baiat din liceu cu mine, mai mare cu 2 ani si este in clasa cu varul meu.Problema este ca are prietena! Am id-ul lui am vb doar odata cu el si nu prea intra pe mess. Ce as putea sa fac? Fntsa!

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Daca are prietena, si poate tine la ea, crezi ca o sa o lase? Nu! Vorbeste cu varul tau daca va inteleget-ti bine. Spune-i sa-i povesteasca despre tine, sa ii creeze curiozitate.

2 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Daca are prietena, lasa-l in pace. Nici mie nu mi-ar place sa se amestece cineva intre mine si prietenul meu.

| claus a răspuns:

Lasa omu in pace. cauta si tu unu singur, sunt garla.