| Ioanaaa93 a întrebat:

HELP! Sunt in a5-a zi de menstruatie si tocmai am facut dragoste neprotejat dar iubitul meu nu a ejaculat in mine. Sunt sanse sa raman insarcinata?

6 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Inredibil.Voi faceti dragoste cu iubitul si apoi abia asteptati sa intrati pe TPU sa ne intrebati pe noi daca sunteti insarcinate? Scuza-ma ca te intreb tocmai pe tine, dar asa s-a nimerit.Dar luati-va masuri de protectie.Si gandeste-te putin ce probabilitate este ca noi sa-ti dam raspunsul corect? Ti-a tinut unul dintre noi lumanarea sa vada daca a scapat vreun spermatozoid in tine? Sa fim seriosi!

| MarTZius a răspuns:

Nu,n-ai cum sa ramai.

| anat a răspuns:

Cred ca nu, pentru siguranta fa-ti un test.si bafta.

| Iepurila a răspuns:

Foarte mari. laughing

| 1Q a răspuns:

Nu daca nu a ajaculat in tine atunci nu ramai, da pentru siguranta ta fa-ti testul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti in perioada fertila dupa terminarea menstruatiei