| BlooxieMhxds a întrebat:

Help...vreau să stau cu un băiat și nu știu cum să îi dau de înțeles...e a 7-a, sunt a 8-a, nu vreau să îi spun în față ca m-as simți prost.Am nevoie de multe răspunsuri. Fără criticări sau injurii... Nu vrei să mă ajuți, nu comentezi. Mulțumesc anticipat! Fundaa :*

2 răspunsuri:
| HereToHelp123 a răspuns:

Nu inteleg...la ce te referi sa stati impreuna, daca sunteti clase diferite?

| Iuliana125 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el mai mult cand il vezi, sa te bagi asa cu el in seama fara niciun motiv, zambeste-i,,, impinge-te,, in el in joaca laughing o sa mearga