| Ale279 a întrebat:

HELPPP! Acum 3 ore am facut flotari, iar pe urma, nu stiu cum am reusit sa depun efort pe piciorul drept, am fortat in el, nu stiu, ceva de genu laughing si atunci am simtit o durere foarte foarte puternica in zona genunchiului si putin mai jos, am crezut ca este un simplu carcel si nu i-am dat prea mare atentie, dar durerea a persistat, chiar si acum ma doare si cand calc pe el, far ci cand nu calc. Nu este o durere chiar asa ingroziitoare, dar este o durere destul de enervanta si sa zic asa " medie". Mi-am infasurat genunchiul intr-o fasa si e stransa, dar tot ma doarelaughing oricum o sa ma duc la medic, dar oare ce am? e posibil sa imi bage piciorul in ghips? ce parere aveti? Funda la cel mai bun raspuns(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

Nu nu cred ca o sa til puna in ghipswinkingeste de la efortul pus o sa-ti treaca in cateva zile si fara sa mergi la medicwinking

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce s-a intamplat acolo, mergi la o framacie si ia niste diclofenac

| MskDesign a răspuns:

O mica luxatie si nu iti va pune nimeni piciorul in ghips pentru atat.