| Anonim744652 a întrebat:

Helpppp
Luni mi am dus pisica la sterilizat
Când am luat o am observat ca a fost tăiată pe spte (pe o parte)
Nu a mâncat 3 zile asa ca am dus o la veterinar și i-a dat 2 inflamatoare și a început sa mănânce
Azi, duminica am observat ca ii curge puroi de la cusatura (foarte mult după 5 minute trebuie ștearsă, asa o tine de dimineață)
E ceva grav sau doar o reacție de la cusatura?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Daniela_1996 a răspuns:

Prin termenul puhoi înțelegem ca acolo s-a strâns infecție si acum a iesit lu suprafata. Parerea mea este sa te duci la doctor da-i curețe rana.
Pa.pa

1 răspuns:
| Alexandra_Daniela_1996 a răspuns:

Prin termenul puroi înțelegem ca acolo s-a strâns infecție si acum a iesit lu suprafata. Parerea mea este sa te duci la doctor da-i curețe rana.
Pa.pa