| Ella6991 a întrebat:

Het >TPU!big grin<

Deci anul trecut am fost cu un baiat vreo 4-5 luni( in 2 turebig grin). Fiind din aceeasi scoala el venea cu un prieten de al lui si eu cu prietena mea si ne vedeam. El cum mai si fuma jumatate din pauza era la tigara timp in care dupa o perioada de timp am inceput sa mai stau si sa ma tot iau in brate cu prietenul iubitului meu. Cand a vazut ca e ceva in neregula s`a cam suparat si na, am inceput sa nu mai tin la el pana ce i-am dat liber si m`am cmb cu prietenul lui pentru ca am ajuns sa ne love struck noi dar nu a durat decat 1 luna. Dar indiferenta m`a facut sa ma indragostesc iar de fostul prieten(cel de care m`am desp ) si pana intr-un final iar ne-am impacat. A durat putin si poc el liber. Acum nu stiu ce mi-a venit vreau sa ma impac cu el, nu stiu ce simte el pentru mine si nici nu vrea sa imi zica. Tot ce aflu este de la o prt de-a mea care mai il trage de limba si a zis ca vrea sa vad si eu cu s`a simtit si el pentru ca, chiar m`a iubit. In fn am avut o zi in care am stat impreuna si na stiti si voi dupa nici salut pana ce l`am luat la intrebari ...acum nu stiu ce sa fac sa ma impac cu elbatting eyelashes

Help me!love struck Fundaaa marebatting eyelashes :X

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Buna. Uite, mie mi se pare normal sa fie cam distant fata de tine, doar te-ai combinat cu cel mai bun prieten al lui. El chiar o fi tinut la tine, dar daca ia-i tradat increderea... na, iti dai seama ce-a simtit atunci. Trebuie sa te gandesti bine inainte sa faci un alt pas catre un nou inceput cu el: esti capabila sa ii arati increderea de care are nevoie si, cel mai important, il iubesti sau e doar o simpla pasiune temporara? Cugeteaza bine la aceste intrebari, si daca ai incredere, fa un nou pas, nimic nu e gresit in asta. Doar ca fii foarte sincera cu el de acum incolo si arata-i ca poate avea incredre in tine. Mult succes!

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Asa tu cum te-ai simti ca sa fi tradat de cea mai buna prietena a ta pentru un baiat pe care il iubesti mult de tot?!
Oricum ar trebui sa fii fericita deoarece iai aratat ca prietenul lui nu ii este prieten adevarat! Si ca tu esti o proasta
Acum el te iubeste (putin acolo in adancul sufletului) dar in acelasi timp te uraste pentru ce iai facut, si incearca sa te faca si pe tine sa suferi dar nu ii prea iese deoarece te iubeste si e DIFICIL sa faci pe cineva care il iubesti sa sufere... eu zic sa ai o discutie sincera cu el (lasa orgoliu) si punete in genughi bla bla sa te creada ca sa il inmoi si sa fie iar cu tine (asta daca esti sigura de data asta! idioato) si daca tot la fel incearca inseamna ca te uraste super-mult si este un caz pierdut, vezi cum se schimba roata? Nu-i asa ca este minunat?:X