| Roxy a întrebat:

Hey all...preferati sa fiti dominati sau sa dominati? Intrebare si pentru fete si pentru baieti...

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să mă înțeleg nu să fiu la concurență.
Pa, pa.

identitate
| identitate a răspuns:

Din nastere femeile isi doresc sa fie dominate iar barbatii sa domine.Aceasta este predispozitia genetica, fara exceptii.Nu exista femei care sa-si doreasca sa domine cu adevarat, in relatie in general sau in ceea ce priveste sexul in special.Sunt in legatura stransa si nu poate fi separat sexul de celelalte aspecte ale relatiei. Daca o femeie lasa impresia ca vrea sa domine neaparat e doar o impresie si e gresit sa te supui(din iubire, din dorinta de liniste sau alte motive). Ea vrea sa fie dominata doar ca vrea sa "piarda" la un nivel mai ridicat. Oricum e un "razboi cu multe batalii" in care alterneaza victoriile (adesea unul pierzand intentionat) si asa trebuie sa fie, altfel ar fi plictisitor.Cand "razboiul" se rezuma la o singura "batalie" relatia se cam termina, pierzandu-si farmecul.
Barbatii care accepta sa fie dominati mereu sunt lenesi, uneori chiar lasi.

| Elena1234456 a răspuns:

Nici una nici alta.Prefer sa fiu stapana propriei mele persoane.

| Hmmmm a răspuns:

Depinde d stare. uneori simt nevoia sa ma impun si atunci vreau ca eu sa fiu cea care domina iar alte ori imi place sa simt ca nu fac totul d una singura, deci imi place si sa fiu dominata

| Farcas a răspuns:

Prefer sa fiu dominata blushing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

SoL, intrebarea e la sex, deci daca preferi sa o faci singurica si manual.nu asta era tinta intrebarii! Dar multumim ca ne-ai impartasit din culisele sexualitatii tale!

Stefangeles si cum iti impui punctul de vedere in pat? Stand sub pat?

Imi place alternanta! Am momente in care nu l-as lasa sa ma domine nici daca ar trage cu tunul. Dar am momente in care nici sa stea in genunchi nu l-as domina! Insa imi place concordanta, pasiunea si nebunia in patwinking

| sasha a răspuns:

Sa domin cand am chef si sa fiu dominat cand nu am chefwinking

| yanny`s a răspuns:

Mie imi place sa domindevil

bine, asta nu inseamna ca el trebuie sa ia locul fetei, sa fie timid, pampalaulaughing

| stefangeles a răspuns:

Imi place sa-mi impun punctul de vedere dar sunt situatii in care vreau sa fiu dominat de ceilalti

| Smarandica a răspuns:

Daca ai pus intrebarea la categoria dragoste si sex, ma gandesc ca la asta te refereai.Pai hai sa-ti raspund, imi place sa domindevil dar la randul meu imi place sa fiu dominata, uneori.depinde de moment si de energie. angel
Dar tu ce preferi?

| eugem35 a răspuns:

Ba oparitilor intrebare se refera cand faceti sex minorilor ce sa stii voi de viata habar nu aveti pe ce lume traiti internet si droguri alceva nu stit

| eugem35 a răspuns:

De pinde de partenera

| pufulik a răspuns:

Sa fiu dominata.chiar daca de obicei se intampla invers.

| alexaalexandra a răspuns:

Nici una nici alta.

| roxy_9087 a răspuns:

Mie imi place sa fiu dominatahee hee

| Matt_1772 a răspuns:

Depinde si de fata cu care sunt. Daca e timida o las... Daca e tupeista nici eu nu ma las si incerc sa o dominhappy