| ihavealotofquestions a întrebat:

Hey, am 13 ani si cand ma masturbez, la orgasm imi iese putin de tot un lichid transparent dar urmatoarea zi la scoala cand vad o fata sexy simt cum imi iese si cand ma duc la baie vad ca am ejaculat, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta este cat se poate de normal si logic sa se produca si sa existe/se manifeste, starile, procesele si fenomenele prezentate. Probabil ca in curand, (in termen de circa 1 an) organele tale reproducatoare se vor maturiza si vor produce lichid spermatic autentic. Multa sanatate! big grin

| ihavealotofquestions explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi mult, doar eram curios de ce pe loc iese un lichid (putin) transparent si dupa 1 zi iese sperma, Multumesc mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa renunti la masturbare, dar treptat, o data pe saptamana, si apoi o data pe luna, pana scapi de ea, lasa filmele porno, si apuca-te de invatat la scoala, masturbarea nu te ajuta la nimic. scoala e importanta in viata. isus sa te ajute

| ihavealotofquestions explică (pentru anonim_4396):

Parintii mei mi-au zis ca e o chestie normala masturbarea la fel si sexul si ca te face fericit si ca e normal sa iti creezi placeri si singur si intr-o relatie, Multumesc mult oricum!

| ShamelessQboy a răspuns:

E normal la vârsta ta, ar trebui să te gândești cat mai putin la chestii erotice!