| whatever_9597 a întrebat:

Hey, am 15 ani si cu putin timp in urma.am facut un lucru pe care nu l-am gandit deloc la momentul respectiv(nu, nu vorbesc despre sex) si care are urmari asupra vietii mele si va continua sa aiba. Nu stiu cum ar fi mai ok sa reactionez in situatia asta.sa fac lumea sa uite cat de cat si sa ma lase in pace.
Daca cineva vrea sa ma ajute cu un sfat, sa dea add la crissu.is_here.

4 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Dc nu explici ce ai facut.ar fi mai usor pentru a primi un sfat

| emiitzzy a răspuns:

Intra pe mess:*

| Paradise a răspuns:

Buna. Tocmai ce ti-am dat add si nu ai acceptat. lol.

| stfnn a răspuns:

Spune aici, lasa id-ul si alte chestii.
Vrei raspuns scrii aici tot ce crezi tu ca ne v-a ajuta sa iti raspundem mai repede.