| Hanna_9050 a întrebat:

Heyhappy. Am 16 ani si la vara o sa merg la mare, in Costinesti, doar ca nu stiu cati bani sa iau cu mine. Voi merge zilnic in parcul de distractii, in cluburi(unde consum alcoollaughing ), la biliard etc. Deci cati bani mi'ar trebui?(aprox)

5 răspunsuri:
| Diana1d a răspuns:

Mda,planurile astea le am si eu laughing.
Exceptand faptul ca nu o sa merg la biliard pentru ca la biliard pot merge si la mine in oras.
Dar cred ca o sa iau cat pot de multi pentru ca mai bine ma intorc cu ei decat sa raman pe acolo fara laughing.

| sandra_8620 a răspuns:

Depinde si cat stai...pentru o saptamana fara cazare cel putin 1000 lei... daca vrei in fiecare seara sa iesi.

| TrIpLeX2011 a răspuns:

Depinde in ce cluburi vrei sa te duci! si pentru a fi sigura ia-ti 17-1800

| Nicu_9539 a răspuns:

Pai depinde cate zile stai. pe zi dac cheltuiesti far sa te uiti la bani cheltuiesti in ju de 400 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal intrebarea ta o percep asa; Deci,de citi bani ar trebui sa fac rostul pina atunci? Iata raspunsul; De cit mai multi scumpete,de cit mai multi pentru ca, in mod sigur, nu te vei mai intoarce cu ei.