| ALEXANDRA1356 a întrebat:

Hey. am aflat ca baiatul care il plac ma place. Nu am intrebat nimic pe nimeni despre asta. mi-a spus un prieten de a lui pur si simplu.

Despre el am vorbit aici.

http://www.TPU.ro/......orbeam-si/

Ne intelegem foarte bine. Este exact genul meu. Dar pe mine m-au intrebat niste prieteni de a lui daca il plac (eu atunci nu stiam ca el ma place). si de teama. am zis ca nu. Si din cauza asta el credea ca nu-l plac.
Dar am facut " un plan " cu o fata care este iubita unui prieten foarte bun de a lui. Ea i-a spus ca il plac pe baiatul ala... dar sa nu-mi spuna mie ca stie despre asta. Si ala sigur i-a spus lui...
Seara de seara stam impreuna cate 4 ore. Si el e mai timid.eu timida.
Cum credeti ca l-as putea face sa spuna ceva? Pt. ca eu nu as vrea sa spun nimic... :-<

Multumesc. :)

Răspuns Câştigător
| xCookiieMonster a răspuns:

Eu cred ca te iubeste cu adevarat.nu ca alti care zic ca te plac si dupa o saptamana te lasa balta.este un scumpic. daca te place si tu il placi.ar trebui sa deveniti mai mult decat prieteni.si ca sa stie ca tu il placi. spune-i adevarat ca daca asa stai pe ghimpi si niciunul nu dati niciun raspuns atunci ce faceti? ramaneti asa? unul dintre voi sa faca primul pas.dar ar trebui sa faci tu ca sa stii ca si tu il placi cu adevarat. sa-mi trimiti mesaj daca imi asculti sfatul.iti doresc cea mai mare fericire posibila din lume :X:X:X:X:*:*:*

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Mult de citit

| bebemikutzz a răspuns:

Nu stiu...dar din ce ai scris prima dat...adika aici.
http://www.tpu.ro/familie-relatii/deci-nu-stiu-ce-se-int ampla-cu-mine-incep-sa-l-plac-sau-suntem-prieteni-amici- de-aproximativ-un-an-jumate-vorbeam-si/ reiese ca t place multt:X:X.a facut atatea pentru u. e clarr:X:X:. tine la u

.pai nu stiu de ex intreaba-l dc s`a certat cu fosta pr.sau cum de a mers atat de mult pentru u sau dc ti-a dat parola id`ului.:X.si poate iti marturiseste ce simte