| Clash_Alexandru_1992 a întrebat:

Hey.am nevoie de ajutor. Daca o fata mă intreaba ce iti place la mine.Ce ii raspund. Raman blocat

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai tu nu stii ce isi place la ea?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii spui ca lenjeria intima. Ai sa vezi cum o blochezi la randul tau. big grin

| Holiday a răspuns:

Spune-i, daca nu ai alte idei, "sunt indragostit de zambetul tau". Dar ai grija sa nu fie vreo stirba, ca daca e, zice ca o iei la misto. In general asta cu zambetul functioneaza.
Mai poti plusa cu: spontaneitatea, felul cum vorbesti/gandesti, sinceritatea, culoarea ochilor...cam de astea.
Dupa ce va cunoasteti mai bine poti sa-i spui ceea ce de fapt ti-a placut la inceput, respectiv fundul si sanii, dar bineinteles fara sa recunosti asta sau sa retractezi din celelalte.

| Holiday a răspuns:

@Ray

"Pai tu nu stii ce isi place la ea?"

El stie foarte bine, doar clar ca nu poate sa-i zica din prima exact ce i-a placut lui...laughing

| alina2k18 a răspuns:

Chooru si tza tzewinking

| alina2k18 a răspuns:

Alea de la bibliotecawinking

| alina2k18 a răspuns:

E ok orice pentru mine de ceva timp laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă rămâne și ea blocată, veți avea un moment frumos laughing)
Hai mai, cât de greu poate sa fie! Treci acolo și cucerește-o!

Abordează problema diferit, poți sa faci un moment romantic, sau ușor amuzant. Depinde de personalitatea ta. Dacă nu esti genul care sa facă complimente, nu te lungi, pentru ca cel mai probabil ție îți place vreo punkeriță care se taie, deci nu sunteți pe aceeași lungime de undă.

Fii la obiect! Mie îmi place de tine fiindcă pot discuta cu tine orice fel de minunăție și ca ma pot baza pe tine, sa-ți mai plâng pe umăr din când in când... Da-i bice frate, nu muți in momentul in care se baga întrebarea surpriza!

De fapt, vino tu cu elementul surpriza! Poți doar sa o săruți și sa-i spui ca îți place in special la ea... totul. Și cel mai important, crede in tine!