| NooneLikesMe a întrebat:

Hey! Am o intrebare. De o luna vorbesc cu o fata pe Facebook, ea fiind la facultate,nu ne putem intalni foarte des, deci nu pot sa vorbesc cu ea "real life", dar cand ii scru, pare foarte comunicativa, mi se pare ca imi scrie lucruri, care nu le-ar spune oricui. Dar ea nu imi scrie niciodata, eu incep fiecare conversatie (odata a inceput-o ea). Ce credeti? este interesata de mine?

4 răspunsuri:
| Jecs_Dave_1998 a răspuns:

Majoritatea fetelor nu le place sa initieze conversatii
daca iti acorda timp probabil e interesata zic eu, dar daca nu e interesata se observa, daca ii ia cate 2 ore sa raspunda la mesaje de exemplu
ai totusi grija sa nu intri in friend zonewinking

| AndreaTedra a răspuns:

Da...depinde..incearca sa te intalnesti cu ea ..in real life.si afli.

| luna14 a răspuns:

Probabil ca este timidă, eu zic sa încerci in continuare. Daca nu ii plăcea de tine, nu ar fi vorbit cu tine.

| Brezga_Sebastian_1992 a răspuns:

Eu am pățit chestia asta de 3 și m-am grăbit și am eșuat de fiecare dată eu zic sa nu te pripesti