| NooneLikesMe a întrebat:

Hey! Am o intrebare. De o luna vorbesc cu o fata pe Facebook, ea fiind la facultate,nu ne puten intalni foarte des, deci nu pot sa vorbesc cu ea "real life". Ii scriu aproape zilnic,si pare foarte comunicativa,mi se pare ca imi scrie lucruri,care nu le-ar spune oricui. Dar ea nu imi scrie niciodata, eu incep fiecare conversatie,dar odata inceputa, parca o vad oarecum fericita, si gata sa vorbeasca despre orice. Dar ma enerveaza faptul ca ea nu incepe niciodata conversatia, eu ma gandeam ca, poate nu stie ce sa imi zica, sau despre ce sa vorbim... Ce sa cred? Ca nu e interesata? Si ca vorbeste cu mine doar pentru ca nu are altceva de facut in momentul acela?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa iti raspunda fiindca este o fata civilizata, educata insa aceste conversatii nu reprezinta automat si faptul ca este indragostita sau o face din iubire. Data viitoare cand te vei intalni cu ea "live" ar fi indicat/ai putea sa o intrebi pe ea in mod direct sau mai pe ocolite, care sunt adevaratele ei sentimente fata de persoana ta. Doar procedand astfel vei scapa de semnele de intrebare care au "incoltit" in mintea ta. happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai gasit explicatia vb cu tine ca nu are ce face in timp ca tu te visez iubi ei

| T0T a răspuns:

Cine dracu stă toată ziua la facultate? Dacă ar vrea ar putea să își facă destul timp să vă întâlniți. Nu prea cred că e interesată, eu în locul tău nu i-aș mai scrie iar dacă mi-ar scrie aș vedea dacă e sau nu interesată.

| ManTheMan8 a răspuns:

Exact, ti.ai raspuns la intrebare