| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Am o problema cu somnul nu stiu ce am toata ziua mi'e somn. pur si simplu, de dormit dorm normal nu ma culc foarte tarziu ma trezesc la o ora normala, dupa ce ma trezesc mai stau putin si iar mi se face somn, dorm si dupa amiaza si tot imi e somn si cand ies undeva casc intruna si ma simt obosita. nu inteleg care poate fi cauza.sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti mai avem astfel de perioade, fa mai multa miscare (sport,inot, alergat, orice), bea mai multa apa, mananca mai multe fructe si vezi ce repede o sa-ti treaca si o sa fii plina de energie big grin

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Asta se intampla aproape la toti. e din cauza caldurii. deci afara e canicula, inaduseala si te ia repede somnul. asa patesc si eu, dorm noaptea si dorm si ziua de cateva ori dar nu cate mult pentru ca e fff cald. si de cele mai multe ori incerc sa ma trezesc si simt ca nu pot. nu iti face griji. ar trebui sa stai cat poti la racoare, bea multa apa rece cat de cat, papa inghetata si ocupa-ti timpul. bea cola daca iti si place...iti da energie, si ciocolata e la fel de buna pentru asta. deci bafta! si daca ti-e somn in timpul zilei dormi!

| clovnul a răspuns:

Mai ai timp si de palavrageala pe TPU laughing?

| Neagandalf a răspuns:

Ia somnifere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa'ti analizele, exista cu siguranta o lipsa in organism.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iau somnifere dc? sa dorm si mai mult?rolling on the floor