| mara25noiembrie a întrebat:

Hey am o problema deci un bait de 18 ani eu am 12 ani l-am cunoscut pe streamago si mi-a dat cerere pe Facebook si am vorbit si am vb si pe skipe pana cand mi-a cerut sa fim impreua.....nu stiu ce sa zic

10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai 12 ani, ar trebui sa te preocupe alte lucruri nu sa iti faci gagic, inca esti prea mica pentru asa ceva si cu unul mult mai mare decat tine.

| mihai69 a răspuns:

Să zici că e OK. Dar nu acum, ci peste (cel puțin!) 4 ani.
Pân-atunci, să-și pună pofta-n cui!

| danutzu96 a răspuns:

Mai usor cu "intalnirile" online la varsta asta. Tu esti inca in scoala generala, mai ai inca mult da "mancat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine stai cu cei de varsta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns:

Stai linistita si nu ii baga in seama pe astia care iti spun ca vrea doar sa te fu.a, sunt invidiosi pe tine, eu sunt 100% convins ca el la 18 ani s-a indragostit de caracterul tau de fetita de 12 ani si as pune pariu ca o sa va casatoriti in scurt timp.

| Silent3025 a răspuns:

Ala stie cati ani ai? Daca da, inseamna ca ori e cretin, ori e cretin! intra la corupere de minori si alte minunatii (deci puscaria il mananca), nici pe tine nu te vad bine, parintii tai stiu cu cine vorbesti tu pe Facebook despre stat "impreuna"? De fapt eu nu stiu cum parintii tai ti-au dat voie sa-ti faci cont de Facebook, de fapt tu nici nu ai voie sa ai cont de Facebook la 12 ani dar sa-ti mai stea gandul la stat "impreuna" cu barbati (ala nu mai e baiat de mult). Asa ca parintii tai o sa decada din drepturi (ca nu au avut grija de tine) iar tu cel mai probabil o sa ajungi la un centru de plasament daca mai continui cu prostii din astea. Sfatul meu nu-i zici nimic, sterge contul de Facebook (pentru ca oricum il detii ILEGAL, nu ai inca 13 ani!, mai cresti si apoi mai vorbim despre astfel de lucruri).

| florincraiova a răspuns:

Să fiți împreună laughing) Nu refuza fetița masculină

| Pewtra a răspuns:

Nu te sfătuiești sa accepți, el are 18 ani are nevoie de sex, ceea ce tu nu poti oferii, te va tini doar casa faci sex cu el si dupa te va parasi! Dar na, faci cum vrei tu, eu ti-am dat un sfat! Norocwinking

| Fetitzacekurai a răspuns:

Stiu eu ce sa zic: Nu te mai ocupa cu baieti, intoarce-te la papusa Barbie (ca aia e de tine la varsta ta) si la chestii importante cum ar fi SCOALA...