| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Am o problema,mi-a intarziat menstruatia doua saptamani si ceva,am avut un contact sexual pe la inceputul lunii octombrie dar fara finalizare si oricum am avut grija si eu si el.
De mai bine de o saptamana ma doare burta, spatele, sanii si ovarele ca si cum ar trebui sa'mi vina dar tot nu imi vine si am scurgeri din acele alb-galbuie.
In ultima perioada nu am avut deloc menstruatie regulata... oare e posibil sa fi racit la ovare?
Ms!

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Sunt doua variante...ori o sarcina...ori o raceala! Testul de sarcina exclude prima varianta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, dar tu vrei sa te consultam noi pe TPU?
Mergi la ginecolog!

| simonikxd a răspuns:

Test de sarcina dar daca nu esti... este o raceala si mi.e dar mi.e 2 luni jum nu mi.a venit si *** eram racita pana la urma

| Bilutzaaa a răspuns:

Daca ati avut grija amandoi atunci sigur nu de aceea intarzie, poate ca te-ai racit la ovare.Eu zic sa nu mai astepti, sa mergi la un doctor sa te consulte. sper ca te-am ajutat.:*