| ihavealotofquestions a întrebat:

Hey am si eu o intrebare, daca am penisul circumcis are vreo problema la ejaculare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio legatura intre forma/aspectul unui penis care este circumcis sau cu preputiul intact si procesul prin care se produce ejacularea. Sunt 2 notiuni care NU au nimic in comun, sau vreo legatura care sa conditioneze una pe alta. big grin

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca intai sa te masturbezi si vei vedea ca nu exista nici un impediment intre circumcizie si ejaculare.