| Catalin_Sterca_1990 a întrebat:

Hey am un frate mai mic si a venit si mi-a spus ca a facut dragoste cu o tipa fara protectie si el este virgin tipa nu se poate intampla ceva?
nu de alta dar sa stiu daca sa fac ceva cat inca este devreme sa nu il las ca e tanar inca.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar tipa respectiva poate sti in care moment al ciclului ei menstrual a avut loc contactul sexual. Tipa poate ramane insarcinata doar daca sexul a fost intretinut in perioada fertila a ciclului. Nimeni in afara ei nu poate sti sau sa calculeze daca poate ramane sau nu insarcinata. Deci mergi la tipa si o intrebi daca a fost sau nu in perioada fertila aciclului in momentul intretinerii sexului.

| Emilian65 a răspuns:

Daca fata era in perioada fertila, este posibil sa o fi lasat gravida.