| Boy91 a întrebat:

Hey,as avea nevoie de un sfat,am avut o relatie de doi ani,iar in acea relatie am cunoscut o fata cu care am umblat o sapt,timp in care am fost desparit temporar de fosta pentru ca simteam nevoia de ceva nou si plus ca nu o mai iubeam,mi-a placut mult de acea fata dar m-am intors la fosta,relatia a mai tinut cateva luni si ne-am despartit. Automat am cautat-o pe acea fata,evident era suparata,tot o mai caut,vorbeste cu mine, dar daca eu nu o caut ea nu da nici un semn, stiu ca am fost un nesimtit, ce as putea face sa ii atrag atentia?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce te-ar mai interesa fata aia, pentru care oricum nu ai nmic?
Te plictisesti? cauta-ti alta!

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să o lași în pace.
Dacă ai fi iubit-o nu ai fi lăsat-o pentru fosta.

| Boy91 explică (pentru Andreeush):

Nu am cum sa iubesc o fata intr-o saptama, cu fosta am umblat doi ani, m-am intors la fosta pot sa pun din obisnuinta.

| SandraEve a răspuns:

Da, esti un nesimtit si nu meriti pe niciuna din ele! Daca o vei tine asa nu o sa meriti nicio femeie. Ce e asta cu zburatul de la una la alta? Ma dezamageste atat de mult rasa masculina sad nu aveti demnitate si voi? Nu? Atunci respect?
Aa, ok. Cer prea mult. Iertare

| Subsemnatul123 a răspuns:

Mai stai si singur. Te desparti de una ca sa fii cu alta, apoi ii dat jet ca sa fii iar cu fosta si acum o cauti iar pe cealalta. Jonglezi cu ele de parca ar fi mingi de biliard, de ce ar mai vrea oricare din ele sa vorbeasca cu tine?

| Magda20 a răspuns:

Dacă o plăceai într-adevăr pe cealaltă fata, de ce te-ai mai întors la fosta? E și normal ca acea fata să fie supărată și să nu te caute atât timp cât ai ținut-o pe post de roata de rezervă.

| Darius_Popescu_1980 a răspuns:

Las-o vere.