| Walker1111 a întrebat:

Hey.As dori sa va intreb ceva
Am 16 ani si prietena mea are 15 iar ea cateodata mai pune mana pe penisul meu si ma strange usor(nu cat sa ma doara)si ma saruta pe piept, abdomen si gat cand face chestia asta.
Dar de exemplu eu pot sa o sarut doar pe buze si gat dar daca incerc sa o sarut sau sa ii pun mana pe sani si pasarica nu imi da voie.
Ce as putea sa fac sa ma lese sa fac si eu asta?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i explicit ca orice faceti in intimitate, ar trebui sa fie fie reciproc fiindca asa se ajunge la ''egalitatea'' dintre sexe. big grin Poate vei reusi sa o indupleci prin mai multa munca de convingere....sustinuta. Succes!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa fii mai tupeist. Ii propui ca sa va faceti unele lucruri reciproc. Daca pui mana pe sani si ti-o da la oparte, o pui din nou si din nou, pana te lasa. Fetele sunt ca si gaina in acest sens: Daca stau, zice ca sunt curva, daca fug zice ca-s proasta. Asa ca mai bine ma impiedic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pai ii zici ca daca ea iti pune tie mana acolo sa te lase si pe tine sa facia sta, nu e corect doar ea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Iti spun eu ce trebuie mai intai sa faci. Mai intai trebuie sa faci asta
https://www.youtube.com/watch?v=2-hUNLRcIlw si peurma te lasa sa-i faci.