| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti am o dilema care ma costa o tastatura scumpa de computer de la servici. Dilema m-a dat peste cap in asa fel incat am varsat cafeaua pe tastatura si am stricat-o. M-a bagat seful in sedinta si trebuie sa cumpar alta. Deci baieti cum reactionati atunci cand sunteti la un restaurant cu sotia si dintr-o data vine o domnisoara superba si sexy si va intreaba unde este toaleta. Observati ca sotia devine agitata, are ochii rosii si incepe sa dea cu pumnul in masa, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Pai ii arat domnisoarei unde e toaleta, bineinteles o sa merg cu eahee hee

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-am ințeles ce are tastatura cu șeful și cu restaurantul, soția, toaleta și pumnul in masă. E ca aia cu primăria și-nu-mai-știu-ce

| Hammurabi a răspuns:

Iei tastatura și îi tragi una peste ochi nesimțitei care a îndrăznit să te deranjeze când erai la masă cu soția.

(O domnișoară superbă vine să întrebe un bărbat la masă unde este toaleta? Ce dracu' fumezi? )

| FreddieM a răspuns (pentru Hammurabi):

Exact ca-n,, WANTED''. Faina faza
Cheers

| VoidEternal a răspuns:

Gândești prea mult boss. E un sport periculos, las-o mai moale, nu îți face bine.
Și aparent dăunează și tastaturilor din jurul tău.
(⊙_◎)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se putea sa nu dea cu pumnii în masa rolling on the floor dar cu capul în masa de ce nu își da? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face în asa fel sa nu ma însor cu o grasa în asa fel sa nu îmi umble ochii după altele care arata sexy și as alege o femeie care are încredere în ea, nu face crize isterice în public sa ma faca de cacao.