| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, am o dilema care nu m-a lasat sa dorm, am fost cat pe ce sa imi pierd controlul. Cum reactionati in cazul in care auziti telefonul sotiei sunand (ea e la baie) si scrie la apelant "al meu Costel instalator", raspundeti ca sa vedeti ce intampla si el va spune" iubita mea, in noaptea asta sa ne iubim ca doi nebuni, un intreg sa devenim". Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Pai nu as mai lasa-o sa intre in casa mea, sa se duca la Costel instalatoru`.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pregatesc cureaua si incui usa, dupa ce se sperie nu dau in ea ii arung obiectele pe geam si o dau fara din casa in chiloti si sutien sa se multumeasca asa

| LostForForever a răspuns:

Am sa aștept sa iasă de la baie apoi întreb cine este ca omul fără certa și altele apoi după ce mi-am loat răspunsul mi-am loat frumos geaca și direct la shorma ma opresc mi-am loat frumos shorma cu usturoi și mi-am văzut de drum nu-și are rost certa nu-și are rost țipete și altele așa mi-a fost scris nu am ce face dar asta nu însemna ca trebuie sa ajung la violenta la atele nu-i normla așa ceva frate îți vezi de drum simplu la ales pe ăla aia e nu ai ce face

No shaorma no life.

| Homoerectus a răspuns:

Chem poliția, mascați, ambulanța, rudele moarte dar și cele vii mai chem și neamurile din Germania, Anglia, Italia, Spania mă duc la biserică să aduc și popa cu aghiasmă chem și cai, câini porci de vacă nu mai avem nevoie că avem deja.