| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana cu gasca, faceti gratarul si pregatiti masa de va asezati toti iar fata sexy si single nu poarta sutien pe sub tricou si ii se vad sfarcurile intarite de la frigul venit de afara cand intra lumea inauntru, cum reactionat?

Răspuns Câştigător
| Rapperităă a răspuns:

Ii spun ca trebuie sa strabata cat mai multe cearsafuri! laughing))

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana cu gasca, faceti gratarul si pregatiti masa de va asezati toti ia rReinA16 si single nu poarta sutien pe sub tricou si ii se vad sfarcurile intarite de la frigul venit de afara cand intra lumea inauntru, cum reactionat?

pai sa o intrebam ce spui?

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Alunga-ti fanteziile cu mine!

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Esti prea mare pentru mine, stai calma

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Pai nu mai folosi numele meu atunci.chiar cred ca esti prea plictisit si cauti sa te bagi singur in seama.

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ca tu nu, tot visezi la mine

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Ti -am spus, alunga-ti fanteziile astea.

| J0B0MAT a răspuns:

Daca scrii toate intrebarile tale pe niste hartii, ai scoate material suficient pentru un scenariu de film.Ia legatura cu vreun regizor, casa de productii ca sigur ai avea succes.Ai putea sa faci o trilogie a cabanelor.

| Oana92 a răspuns:

Fata aia sexy si single a aflat ca ai facut o obsesie pentru ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai prea mult timp liber.

| MrLucas a răspuns:

Cate filme poti sa-ti iei laughing)) Spre deosebire de miile de intrebari stupide, ale tare macar ma amuza..Cum sa reactionez? Admir privelistea si aia e.end of story