| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana (sunteti cu perechea) si toti stati pe canapea la povesti si faceti glume bla bla, langa voi este fata sexy si single in stanga, in dreapta e iubita, profitati de ocazie cand iubita nu e atenta sa o atingeti usor pe fata sexy si single?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Aia nu-i iubita cand faci asa ceva si jucaria ta sexuala, cand iubesti nu atingi tu nimic, eu nu as atinge nimic, desigur daca ea atinge i rup mana dar alunecam in alte discutii

1 răspuns: