| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, atunci cand sunteti invitat la ziua de nastere a unui prieten din gasca la el acasa si acolo socializati cu fata sexy si single si vedeti ca iubita voastra se uita urat spre voi, ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Taduic a răspuns:

Ma dezbrac si ma masturbez ca sa scap de stres in timp ce cant melodiile lui Banica.

10 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Dar tu cum ai reactiona daca ai avea o relatie cu o fata pe care o iubesti si vezi ca flirteaza cu un alt barbat?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Oana92):

Sunt pe deviza OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM as intelege ca iubita mea are nevoie de diversitate sexuala, eu nu vad infidelitatea ca ceva rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc la iubita mea, o trag rapid spre mine si ii dau un sarut pasional in fata fetei single si sexy.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Nu este logic, deoarece baiatul este interesat sa vorbeasca cu fata sexy si single nicidecum nu va recurge la asa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ai intrebat ce va face baiatul daca iubita lui se va uita urat la ei.
Atunci, daca vrea sa continue conversatia e spre binele lui sa i-o prezinte
fetei single pe iubita lui si sa ii zica cat de speciala e. astfel pot continua conversatia.

| raluk27 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ba este cat se poate de logic.
1. Nu in toate cercurile exista o panarama cu sanii pe afara care face ocheade sau flirteaza cu tipi cuplati. Mai sunt si persoane care isi selecteaza invitatii si anturajul.
2. Daca tipa e atat de sexy si hot, de ce e tot timpul single?
3. Nu toate iubitele/logodnicele/sotiile sunt urate, geloase si posesive. Si sunt barbati care (surprinzator!) isi iubesc partenera si stau cu ea pentru ca realmente o plac.
4. Sunt barbati care nu pun botul la niște sani. Si nu se duc prin wc-uri sa se sarute.
5. Dar, in scenariile tale, o data si pentru totdeauna, da, ala o lasa pe iubita geloasa si merge sa faca sex cu fata sexy si single. Esti multumit!
6. Mai uita-te si la altfel de filme porno.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru raluk27):

Fata sexy si single pe care o descriu nu are sanii pe afara se imbraca foarte decent si nu este panarama iar faptul ca e tot timpul single e din cauza ca e foarte pretentiasa, iar intrebarea se referea la faptul ca baiatul vroia doar sa socializeze cu ea, socializa nu e acelasi lucru cu flirtul

| raluk27 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Daca socializarea nu are legătură cu flirtul, de ce tii nraparat sa mentionezi ca tipa e sexy si single? Pentru socializare numai, ce relevanta au aspectul si statutul relational?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

O sa vina momentul cand si asa o sa ne tragem niste priviri lungi si intense ca si cum ea ar zice " uriasule,te astept" si eu as zice "nu ai idee in cate bucati iti rup rochia cea noua in seara asta", iubita la un moment dat vede,o calmez,ea merge pana la baie, fata sexy imi da numarul ei, o duc pe iubi acasa, adoarme, eu ma duc "acasa" si Bang! Toata lumea e fericita!

Răspuns utilizator avertizat