| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti atunci cand sunteti la cabana cu gasca si stati la povesti iar baiatul sexy si single are un maieu mulat prin care i se vad toti muschii lucrati si observati ca iubitele vostre sunt tot cu ochii pe ei, cum reactionati?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubirea nu ne face lesbiene /homosexuali e ceva normal ca dorinta sexuala sa fie activa mereu indiferent ca iubesti pe cineva sau nu, ce as putea face asta e natura umana,asa suntem noi,si eu as reactiona la fel daca ar fi o fata frumoasa ar fi o ipocrizie sa spun ca aia e o tarfa ca se uita la barbatul ala frumos din moment ce eu as face la fel, cei frumos si lui dumnezeu i place indiferent de sex frumosul trebuie admirat, probabil as admira si eu acel corp bine lucrat nu ca as fi gay dar un corp sanatos trebuie apreciat indiferent de sex, desigur ca ar exista si o frustrare in realitate cati din noi stam cu fata /baiatul perfect? ne compromitem si mergem inainte, eu personal nu o sa mai am iubita era doar un exemplu ipotetic

| Axde a răspuns (pentru RAY):

Te-ai suparat asa rau pe fete.

| RAY a răspuns (pentru Axde):

Nu,n-am de ce

| Fatamuntilor a răspuns:

Vezi ca asta e intrebare marca inregistrata virginicavacagrasa; brand.
Ai putea fi acuzata de plagiatrolling on the floor

| Axde a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Speram sa se simta sa nu mai puna intrebari mai idioate ca el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Săriți pe el și-l caftiți. laughing
I'm joking.
Ideea că asta e nu aici face, aia își pune pofta în cui, cum ai făcut în și tu când ai salivat după o tipă cu ea de față, sau dacă ți neapărat atrage-i atenția într-un mod subtil...gen dezbracă-te la buzdul gol, să o faci și tu geloasă. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VerginicăVacăGrasă 2?

| UzOm a răspuns (pentru anonim_4396):

E tot el, numai că se dă drept femeie. laughing

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Touche!

| Axde a răspuns (pentru anonim_4396):

E o iluzie.

Numai el nu se simte... Sunt ironica pentru ca m-am saturat de intrebarile lui penibile.

| Axde a răspuns (pentru UzOm):

Nu ma. ce ai?

| anonim_4396 explică (pentru Axde):

De ce pui la suflet niste intrebari penibile? E doar un site, e virtual laughing) PLus ca ti-ai pierdut din timpul tau pentru astfel de intrebari cand puteai sa pui ceva mai util, sau ceva care chiar te interesa cu adevarat, parerea mea. happy

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

La asta m am gandit si eu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea să avem un nou cuplu pe aici happy

| UserulAnonim a răspuns:

Simplu, daca un tip facut apare in fata iubitei mele, o iau de mana ca sa-i arat ca e a mea si n-are nici o sansa.

| SallAll112 a răspuns:

Ma arunc in lac si in timp ce ma scufund le fac cu ochiul

| vlad234158 a răspuns:

Eu in general ma fac mai masculin ma prefac ca e caldura si imi dau tricoul jos si mi se vad muschii