| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, ce ati face daca atunci cand mergeti cu iubita la spital sa vizitati o ruda, iar pe coridorul spitalului vedeti o asistenta sexy si supla, tare frumoasa in compratie cu iubita. Si incercati sa va bagati in seama cu ea, iar iubita incepe sa faca un scandal monstru si sa urle in tot spitalul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tu mergi in spitale private, la mine la saraci nu am vazut asistente suple si sexy, doar batoze de minim 50 de ani.

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

As face sa nu vada sotia! Logic.

| Sofer a răspuns:

Ii zic du-te înainte nevasta ca vin și eu imediat și evit scandalul. laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Asistente sexy si suple in spitalele din România? Nice joke

| CaliforniaLA a răspuns:

Si cum ti s ar parea normal sa reactioneze? ii calci demnitatea in picioare, esti cu ea de mana si te dai la alta? sper ca vorbesti doar ipotetic