| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti ce ati face daca in timp ce faceti sex iubita voastra se scobeste in nas?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o penetram cu piciorul de la scaun laughing

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii atag atentia sa fie cuminte

| cristi202 a răspuns:

Cind tu o scobesti pe undeva, te deranjeaza ca ea se scobeste in alta parte? ☺☺☺
Imposibil sa faca asa ceva cand e in al noualea cer. Sau nu e acolo, ceea ce inseamna ca tu nu iti faci treaba cum trebuie.

| darrio2007 a răspuns (pentru cristi202):

Sau ea o fi avand-o cat parcarea de la Kaufland.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e greu de inteles care e treaba. Altele mananca seminte. Dovada ca nu te simte.

| nebunu_5532 a răspuns:

M-as scobii și eu in fund, după care i-as da degetul sa mi-l sugă!

| LoveSleep a răspuns:

Ce treaba am eu ce face ea când eu fac sex?

| Sofer a răspuns:

Sa se scobeasca in nas după ce luam o pauza. De la vibrațiile ce ii dau e riscant sa facă asta.

| Lukasssz a răspuns:

As scobio eu cu scula

| NotNamed a răspuns:

laughing n.ai cum asa ceva laughing
Ai o imaginatie prea bogata. Intrebarile tale mereu reusesc sa ma surprinda.

| Gusticel a răspuns:

Nu stiu
tu ce ai face verjinica?

| Musca88 a răspuns:

I-as oferii sa o scobesc eu in nas cu ceva mai lung ca degetul.

| Jany123Jane a răspuns:

Oare nasul e mai scarbos decat organul genital? mare lucru ca se scobeste. Bine ca nu ii mananca.

| MariaMaia879 a răspuns:

Sunt fata! Dar daca as fi baiat si as vedea asta mi ar provoca o scarba incat m as ridica si as pleca de langa ea sau i as spune sa inceteze sa se mai scobeasca in nas

| alinstefanvlad a răspuns:

M-as scobi in cur(cavitatea anala).