| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti ce parere aveti de fetele care va raspund tarziu la mesaje doar ca sa para ocupate?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ca nu te plac simplu,cand prezinti un interes fata de un om el isi va raspunde cat mai rapid,s-a dovedit ca timpi de raspuns chiar intro conversatie determina atractia,daca e atrasa de tine sau daca nu e,majoritatea baietilor se milogesc ca fraieri sperand ca vor face sex rapid, gratis dar uita ca totul are un pret pe lumea asta, ori esti frumos ori platesti, in cel mai bun caz isi dai seama ca nu te place si o lasi daca nu te va baga in freindzone, ca vad ca cuvantul asta e foarte comun in ziua de az, nu te milogi de fete sunt destule banii sa ai ca ai de toate, banii, sanatate ca pe restul le faci cu mana ta

12 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Nu am avut parte de asa ceva! toate au raspuns instantaneu, fie ca erau la ore, dormeau, la serviciu, intamplare haioasa i-am trimis msg fostei dupa vreo 2 ani si ea mi-a spus bine acum nasc, tru story pe Facebook la cateva ore avea poza cu bebelu dar nu ma mai interesa credeam ca e disponibila pentru una mica, dupa doua zile mi-a scris ea dar nici pana azi nu i-am mai raspuns

| OnuOnulică a răspuns:

Aceste fete suferă de atenție și trebuiesc ignorate, nu băgate în seamă!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca se asteapta ca oricum, dupa ce raspund, baiat tot o sa le scrie.

| Emilian65 a răspuns:

Asa sunt fetele. Nu stiu ce sa faca atunci cand primesc un mesaj de la un baiat. Sa raspunda sau sa-l stearga. Daca este baiatul pe care-l iubeste cu adevarat, raspunde imediat, iar daca este baiatul pe care nu-l place, raspunde cand vrea ea.

| LoveSleep a răspuns:

Jos cu fetele care raspund tarziu la mesaje doar ca sa para ocupate.

| Lawliet14 a răspuns:

Asa sunt fetele, sunt tacticile lor, asa ca daca vrei o femeie buna trebuie sa te obisnuiesti. happy

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Lawliet14):

Hotaraste-te. Asa sunt fetele sau femeile? Mie mi se pare ca doar fetele. O femeie normala la cap nu face idiotenii de genul.

| Lawliet14 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Sper ca stii ce inseamna femeia (fata ajunsa la maturitate fizica). Nu neaparat si din alte puncte de vedere. Pentru mine e whatever in cazul lui. Persoana de sex feminin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca va trebui ca altcineva sa comunice cu ele prin mesaje...

| NameHarris a răspuns:

Niste fraiere de obicei daca mi se intampla nu le mai raspunlaughing

| dianainsta01 a răspuns:

Sunt fata, nu stiu daca vrei parerea mealaughing. nu vor neaparat (sau nu numai, depinde de fata) sa para ocupate. dar poate se gandesc sa nu para prea accesibile, adica voi trimiteti mesaj si peste 3 secunde raspund, ca si ele cum ar astepta mesajul vostru. nu vor sa credeti ca poate va plac. parerea mea.

| antoniaidk a răspuns:

Ca sa stiti..fetele..cand un baiat le trimit un mesaj. laughing danseaza, se bat cu capul de pereti..si lesina de fericirewinking am patit..si de aia raspund..si verifica de 1000 de orii daca n-a sccris cv gresit