| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum ati reactiona daca iubita voastra merge la Survivor si dupa cateva zile vedeti la tv ca ea a petrecut 3 h in apa cu unul din concurentii de acolo, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

As fii fericit, îți dai seama 3 ore de fericire,dar de ce doar cu unu? Cu toți mai bine,as filma,as vinde filmul pe net, apoi tot acasă vine, o așteaptă un impotent, virgin, frustrat și beat, ai înțeles ironia nu

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

"Eu ştiu c-ai să mă-nşeli chiar mâine...
Dar fiindcă azi mi te dai toată,
Am să te iert -
E vechi păcatul
Şi nu eşti prima vinovată!"
Ion Minulescu
Daca se intrunesc 3 conditii (persoana potrivita, locul potrivit, momentul potrivit), orice femeie inseala.winking

| VoidEternal a răspuns (pentru wildthing):

Voiai să zici orice "om"?

| Violleta2022 a răspuns:

Isi mai ia o bere si se lipesti de televizor, sa vada daca nu se intampla si altele laughing

| J0B0MAT a răspuns:

N-ai cum să stai 3 ore în apă.

| Lukasssz a răspuns:

Ii dau papucii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acel concurent arata ca prima zi de lucru atunci nu-mi fac probleme dar daca arata ca ziua de salariu, atunci...ma inscriu si eu la Survivor.

Răspuns utilizator avertizat