| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand faceti sex cu iubita voastra si ea incepe sa urle tare cat o tin plamanii de placere de se aude in tot blocul?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

O pup pe buze ca sa nu mai urle

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Renunt la ea

| wildthing a răspuns:

Creste inima-n mine! laughing

| CristianPetre2002 a răspuns:

Ai de pana mea la ce filme te ai uitat?

| aliipt99 a răspuns:

Am 2 vecine asa? Inchizi geamurile din casa si dai drumu la muzica? ii pui ceva in gura habar n am insa uneori este deranjant? dorm linistita si aud. Doamne? ma ia rasul.

| nelupietreanu1877 a răspuns:

Ii spun sa se mai oprească dreacu ca ne aud vecinii și ne dau afara din bloc, ce morții mei e cu gălăgia asta? moare? NU MOARE TREBUIE SA TACĂ