| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand va aflati la restaurant cu iubita si ea face scandal in fata chelnerilor ca nu ii platiti consumatia si da cu pumnul in masa?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

As rade in fata. Ma ridic si zic ca ea plateste masa

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta ti s-a intamplat chiar tie?
Cum ai gestionat situatia?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Violleta2022):

La mine nu s-a intamplat niciodata pentru ca eu intotdeauna platesc TOT ce consuma femeia

| Violleta2022 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Daca tie nu ti s-a intampla niciodata, cum de stii o asemena situatie?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Violleta2022):

De la colegii de munca

| Violleta2022 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

La voi se mai munceste in compania aia? laughing
Vad ca stati toata ziua la barfa cu colegii, dupa cate povesti postezi aici zilnic.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Violleta2022):

Se munceste iar barfele, dilemele si subiectele fierbinti se dezbat la pauza de masa

| Violleta2022 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Trebuie ca aveti multe pauze de masa, daca aveti timp sa dezbateti asa povesti detaliate happy

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Violleta2022):

Nu, o singura pauza de masa de 1 h

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fug.

| Drimmero a răspuns:

Ce sa fac, platesc daca doar asa pot calma bestia.

| SilentRain a răspuns:

Ideala ar fi sa te scuzi puțin până la baie, apoi sa fugi in lumea ta
Iar iubita sa achite prin urmare nota de plata

| LordCristobal a răspuns:

Păi ii zic că mă duc la baie dar de fapt o să.ma îndrept spre ieșirea restaurantului și o las pe ea sa plătească toată nota.

| AnemonaMaximm a răspuns:

Dubiosule.