| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand la prima intalnire vine fata nearanjata si nemachiata?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Pai intr-un fel este bine ca nu te sperie dimineata.
Pe de alta parte iti arata ce mult o intereseaza (totusi se poate sa fie unotiv, perioada si / sau conjunctura)

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nici cum, ba din contră, aşa se vede dacă ea e cu adevărat frumoasă.

| RAY a răspuns:

Asta va duce la scăderea tarifului perceput de ea, de la 100 de euro ora la 80 euro ora, totul tine de bani, economie, ele oferă noi platim

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ar fi cazul... nu asta conteaza, deci nu as reactiona pe baza acestui lucru.

Numai bine! ^_^

| Sofer a răspuns:

Dacă e frumoasa asa cum e ea naturala și îmi place de ea as reacționa într-un mod plăcut ca e frumoasa.

| siriusblack98 a răspuns:

As prefera sa vina asa ca sa o vad si eu cum arata de fapt. Si chiar am intalnit fete care nu se machiaza din motive diverse. Iar asta este un lucru bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iau de nevasta caci asta e fix ceea ce vreau. Respect.

| NarcisIfrim a răspuns:

Daca tu stii ca ea obisnuieste sa se aranjeze des si la intalnirea cu tine vine nearajata, insemna ca nu e interesata si a venit doar din interes.
Dar mai este si alta parte, a venit sa iti arate cum este ea de fapt.

| bmw300 a răspuns:

Obati

| DrNemesis a răspuns:

Ii apreciezi naturaletea