| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand vreti sa puneti in practica o fantezie sexuala ca sa mai piperati viata sexuala iar sotia refuza pentru ca ea vrea doar pozitia misionar?

Răspuns Câştigător
| Bruno92 a răspuns:

Ce fantezie sa te babardeze sotia cu strap-on? Fi recunoscător că capeti și atât că, la ce întrebări pui.

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Ne ducem in alta parte sa rezolvam problema, e f simplu.

| Sofer a răspuns:

Nu se poate doar poziția aia. Mie îmi place sa le încerc pe toate și diferite fantezi. O conving într-un fel sa accepte și noile fantezii.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ce intrebari pui ma, intreabai pe cei din LGBT ce fantezi au? o stai am uitat aia ti-o dau pe la spate pana mergi stramb s-au pana ai murit. Nu uita viata bate filmul, acum esti peste 2 minute s-ar putea sa nu mai existi ramai doar o amintire asta in cazul in care isi mai aduce cineva aminte de tine s-au te uita.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu stiai curiosii mor intodeauna primii.

| mastadont a răspuns:

Dacă ar vrea doar misionar atunci nu ar fi soția mea, îmi place să am lângă mine o femeie deschisă nu una închisă la minte și care știe doar un lucru. Dacă văd că nu vrea nici cum atunci îi spun frumos că o să-mi caut alta care să-mi satisfacă fanteziile și o las.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te desparti de eahappy(asta după ce discuti cu ea și vezi ca nu te înțelege)dacă nu sunteți compatibili pe partea asta, atunci e un eșec total din punctul meu de vedere. Bafta laughing