| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati în următoarea situație disperata? Faceți sex cu o fata protejat și în timpul sexului fata va da jos prezervativul, voi nu va dați seama pentru ca sunteți excitat pana la cer și terminati în ea. După ce observați ca nu aveți prezervativ intrați în panica și ii spuneți fetei sa ia pastila de a 2 a zi dar ea nu vrea pentru ca vrea sa aveți un copil împreună. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Nu știu frate.
Mă duc să-l întreb pe Borcea. laughing

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Buna intrebare.
Din pacate unele fete din Romania apeleaza la metoda asta ca sa ii,, lege"pe baieti de ele.
In situatia data as apela la multa vrajeala ca sa o conving ca nu e nevoie sa fim parinti. Daca nu merge vrajeala ma ofer sa ii iau eu pastila de a a doua zi si sa ii dau o suma mare de bani sa ma lase in pace.
Noi radem, glumim dar Doamne Fereste de asemenea situatie!

| blackann a răspuns:

O pisez si i o pun intr-un ceai fierbinte

| TheGentleman a răspuns:

Dacă ești în străinătate, o poți denunța pentru stealthing.

Este o infracțiune serioasă, din categoria violului

| just4ubr2015 a răspuns:

O **** pana lesina si ii faci cel putin 3 copii

| Fonk a răspuns:

Dacă nu vrea, nai cei face te pui in genunchi sa iee pastila.
Fundă?