| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in urmatoarea situatie scapata de sub control. Prietena voastra vrea cu orice pret sa ramana insarcinata si va gaureste prezervativul cu acul fara sa vedeti. Cand faceti sex si va terminati curge sperma prin gauri si va prindeti in momentul in care ati scos penisul. Voi nu vreti sa fiti tatic si o obligati sa ia pastila de urgenta. Fata refuza si va spune ca nu o puteti obliga si ca ea vrea sa pastreze copilul si sa va oblige legal sa va casatoriti cu ea. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Nu are cum sa oblige legal casatoria.
Dar daca ii faci o gaura in burta cu cutitul, cum face ea gaura in prezervativ, curge fatul afara

4 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Ma gandesc ca o femeie nu ar face asa ceva fata de un strain, pentru ca nu stie ce se poate intampla. Certitudinea din partea ei trebuie sa fie prea mare ca vei accepta pana la urma, altfel risca sa o pateasca la fel ca altele care poate plecau de la o premiza mai frumoasa, cand el ii promite totul, dar cand se naste copilul, tipul dispare.
Casatoria este de bunavoie din ce stiu, nu te poate sub nici o forma obliga legal. Pensia pe 18 ani /pana se casatoreste ea cu altul, cred ca va trebui, nu ai de ales, daca demonstreaza ca e copilul tau in acte medicale, oricat te-ai plange ca ai fost pacalit.

Dar ma gandesc din nou, sunteti intr-o relatie, va frecati, ea isi doreste, tu de ce ai rupe totul? Ca te-a pacalit, cum zicea cineva?! Inseamna ca si tu profitai de pe urma relatiei, adica o pacaleai cu sexul?
E non-sens. E vreun risc medical sau altceva? Atunci ai grija si ai mereu prezervativele tale. Dacca si atunci te pacaleste, ghinion!

| sweetys a răspuns:

Ca barbat, cand desfaci pliculetul cu prezervativ, chiar nu vezi ca e gaurit? Daca fata insista, de ce o mai faci cu ea. Sau de ce mai esti inca cu ea? Daca zici ca o iubesti, din partea ei nu pot spune acelasi lucru, iubirea fara respect nu exista. Daca ea nu iti respecta decizia, nu prea se mai merita relatia. Copilul e alegerea ei daca il pastreaza sau nu. Nu te obliga nimeni sa te casatoresti cu ea. Dar te poate da in judecata pentru pensie alimentara.

| Violleta2022 a răspuns:

In ziua de azi, doar daca fata este minora poate sa o ia cu forta de nevasta, ca sa evite puscaria, dar in rest, exista avort si exista decizia ei daca vrea un copil fara tata.

| LordCristobal a răspuns:

Mai în glumă mai în serios unele fete chiar fac chestii din astea.
E o decizie dificila de luat.
Logic ar trebui sa ii dai papucii la fata respectiva și să îi plătești pensie alimentară și să îți vezi copilul in fiecare săptămână.
Acum depinde cat de tare o iubești pe fata respectiva că dacă o iubești nu îți vine să te desparți de ea.
Dar dacă stai cu fata trebuie sa iei in considerare că iubita are un caracter manipulator, daca a reușit să te păcălească cu prezervativul rupt te va păcăli în viitor și cu alte chestii.